Aukcje User Premium

Aukcje User Premium pozwalały na sprzedaż swojej wygasającej domeny poprzez promocję ich na liście domen dostępnych do przechwycenia. Poprzez to, że domeny te były zaznaczone jako polecane do przechwycenia, część użytkowników skarżyła się iż domeny kiepskiej jakości (lub, co gorsza, literówki) są oznaczone jako polecane na równi z najlepszymi domenami wybranymi przez naszych moderatorów. Podważało to zaufanie użytkowników do całego systemu polecania domen.

Analizując ceny sprzedaży na aukcjach sprawdziliśmy, że sprzedaż na aukcjach Last Minute jest równie skuteczna co na aukcjach User Premium. Aukcje Last Minute są również promowane poprzez umieszczenie ich w codziennym newsletterze oraz oddzielnej kategorii na giełdzie. Dzięki temu, ceny osiągane na tych aukcjach nie odbiegają od cen sprzedaży na aukcjach User Premium. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wyłączenie aukcji User Premium.

Jeśli zamówiłeś aukcję User Premium i nie została ona jeszcze przeprowadzona, opłata za tę aukcję zostanie Ci zwrócona. Opcja, jaką założyłeś na tę domenę, również zostanie przekazana z powrotem na Twoje konto.