Powiadomienia e-mail

Jako użytkownik konta w serwisie AfterMarket.pl, chcesz być na bieżąco informowany o ty, co dzieje się na twoim koncie. Dlatego nasz nowy system wysyła znacznie więcej powiadomień e-mail w porównaniu do poprzedniego. Będziesz więc informowany między innymi o każdym (pomyślnym i niepomyślnym) logowaniu na twoje konto, zakończeniu aukcji bez ofert albo zarejestrowaniu nowej domeny. Dzięki temu jesteś zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się na twoim koncie.

Co jednak, jeśli nie chcesz otrzymywać tak dużej ilości informacji? Możesz bardzo prosto wyłączyć otrzymywanie dowolnego typu powiadomień, klikając odnośnik „Wyłącz” w każdej otrzymanej wiadomości e-mail. Od tej pory wysyłanie takich powiadomień zostanie wyłączone. Możesz także wyłączyć je edytując ustawienia swoich adresów e-mail, albo przeglądając listę otrzymanych wiadomości i zaznaczając te, których nie chcesz otrzymywać.

Ze względu na to, że system powiadomień został znacząco przebudowany, przeniesienie ustawień powiadomień z poprzedniej wersji serwisu nie było możliwe. Po zalogowaniu w nowej wersji, możesz przejrzeć swoje ustawienia, aby zobaczyć jakie powiadomienia są dostępne w systemie i które z nich chcesz otrzymywać.